Štruktúrované kabeláže

Realizácia domácich a firemných sietí. Výstavba dátovej infraštruktúry pre inteligentné domácnosti, kancelárske budovy, mestá a obce.

ŠTRUKTÚROVANÉ KABELÁŽE

Kontaktujte nás pre viac informácii alebo požiadajte o ponuku

+421 907 043 999


NAPÍŠTE NÁM

Domáce a firemné siete


Štruktúrovaná kabeláž umožňuje prenos digitálnych a analógových signálov bez nutnosti inštalácie špeciálnych káblových rozvodov a ďalších investícii v budúcnosti.

Výhodou pre zákazníka je jednoduché pripojenie akejkoľvek technológie (PC, TV, Telefón, IP Kamera) v rámci bytu, domu alebo kancelárie. Celý systém je univerzálny s dlhou životnosťou a umožňuje kedykoľvek pohodlne pripojiť ďalšiu technológiu.


KONTAKTUJTE NÁS

Optické siete


Optická sieť je najmodernejší systém prenosu informácii s nenáročnou údržbou. Má takmer neobmedzenú prenosovú kapacitu s možnosťou prenášať informáciu na viacerých vlnových dĺžkach súčasne i na malé vzdialenosti.

Našim zákazníkom realizujeme optickú kabeláž od návrhu riešenia, cez kompletnú realizáciu až po servis a údržbu. Spolupracujeme aj s významným poskytovateľom telekomunikačných služieb.


KONTAKTUJTE NÁS

Metalické siete


Metalická sieť je doplnok hlavnej optickej trasy v rámci kancelárskych budov, rodinných domov, bytov alebo v priemyselných komplexoch. Používa sa najmä na kratšie vzdialenosti.

Metalické káble v rámci štruktúrovanej kabeláže fyzicky prepájajú byt alebo kanceláriu s centrálnym bodom (dátovým rozvádzačom). V závislosti od požiadaviek a prenosovej kapacity navrhneme zákazníkom vhodný výber kabeláže a zabezpečíme kompletnú realizáciu podľa medzinárodných noriem.


KONTAKTUJTE NÁS
Kontakt